Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta/ język niemiecki

Kraków

, Grafton Recruitment Polska Sp. z o. o.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta/ język niemiecki
Kraków

Opis stanowiska

W związku z rozbudowywaniem struktur oddziału w Krakowie, aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta, działającego w obszarze outsourcingu i współpracującego z partnerami na rynku DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria) absolwentów filologii germańskiej na stanowisko: Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Klienta w obszarze Księgowości/ Finansów.

Nr ref.: 6-11-41253

Będziesz odpowiedzialny za:

- codzienny kontakt z partnerami z rynku DACH- kontakt wyłącznie w języku niemieckim (telefoniczny, mailowy, chat)
- wsparcie codziennych procesów finansowo- księgowych takich jak procesowanie faktur, analiza danych finansowych, wyszukiwanie danych, tworzenie raportów według zaleceń Klienta (MS Excel)
- wprowadzanie danych do systemu ERP i zarządzanie zmianami i poprawnością danych

Wymagania

Poszukujemy osoby, która:

- posługuje się biegle językiem niemieckim
- potrafi komunikować się w języku angielskim (min. B1/B2)
- zna minimum podstawy działania programu MS Excel
- posiada umiejętności analitycznego myślenia, rozwiązywania trudności, jest osoba dokładną i rzetelną
- świetnie komunikuje się ze współpracownikami i potrafi działać zespołowo

Oferujemy

- możliwości rozwoju w międzynarodowych strukturach
- możliwości uczestnictwa w szkoleniach językowych oraz związanych z wiedzą księgowo- finansową (certyfikowane szkolenia z obszaru księgowości, MS Excel)
- rozbudowany pakiet benefitów socjalnych: pakiet medyczny, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie