Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Międzyrzec Podlaski
    (21-560)

Praca na stanowisku Specjalista ds. handlowych

Międzyrzec Podlaski

, DOK

Specjalista ds. handlowych

Opis stanowiska

Nowe biuro handlowe w Międzyrzecu Podlaskim.

Zatrudnimy na stanowisko-

Specjalista do spraw handlowych.

Zakres obowiązków:
-obsługa klienta
- prowadzenie dokumentacji
-profesjonalne doradztwo

Wymagania

Oczekujemy:
- otwartości,
- łatwości nawiązywania kontaktów,
- kreatywności
- pracowitości

-wykształcenie minimum średnie
-podstawowa umiejętność obsługi komputera
- mile widziane doświadczenie w pracy z ludźmi

Oferujemy

- atrakcyjny system wynagrodzenia (brak górnej granicy)
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- pakiet szkoleń potwierdzonych certyfikatami
- wsparcie na każdym poziomie wykonywania obowiązków
- pracę w młodym zespole