Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku SNOEIEN / SNUJE praca w szklarni / Holandia

Cała Polska

, HM Serwis Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Agencja Pracy numer licencji 6680 oferty pracy z Holandii, Belgii, Niemiec i Wielkiej Brytanii

SNOEIEN / SNUJE praca w szklarni / Holandia
Cała Polska

Opis stanowiska

dla naszego klienta holenderskiego poszukujemy osób z doświadczeniem na snoeien do pracy na szklarni z pomidorami

Wymagania

- gotowość do pracy fizycznej od zaraz na min. 6 miesięcy,

- doświadczenie na snoeien

Oferujemy

- praca od zaraz min. 40 godz, / tydz.

- zakwaterowanie w hotelu pracowniczym z Wifi i polską TV

- dojazdy do pracy