Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. kadr i płac

Kielce

, Legion CK Sp. z o.o.

Specjalista ds. kadr i płac
Kielce

Opis stanowiska

LEGION CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34, wpisana przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11 978, jest Firmą specjalizująca się w świadczeniu usług pracy tymczasowej, ochrony mienia oraz usług porządkowych.

Obecnie do wewnętrznych struktur Spółki poszukujemy osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC
Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska pracy
• sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych
• zakładanie i prowadzenie akt osobowych
• naliczanie wynagrodzeń oraz zasiłków, a także rachunków do umów cywilnoprawnych
• prowadzenie rozliczeń ZUS, SOD, PFRON, GUS

Wymagania

• znajomość programów Płatnik i OPTIMA (moduł Kadry i Płace)
• znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
• umiejętność rozliczania umów cywilnoprawnych
• umiejętność rozliczania SOD
• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
• mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".