Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Administrator sieci i serwerów

Wrocław

, Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Administrator sieci i serwerów
Wrocław

Opis stanowiska

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu poszukuje

Administratora sieci i serwerów

Zakres obowiązków:
• konfiguracja oraz administracja siecią bezprzewodową;
• administracja serwerami Windows oraz Linux;
• konfiguracja sieci oraz urządzeń sieciowych (Juniper, Dlink);
• administracja uczelnianą pocztą elektroniczną;

Wymagania

• wykształcenie wyższe informatyczne lub inne techniczne;
• umiejętność konfiguracji topologii sieci oraz urządzeń sieciowych (Juniper, D-link);
• umiejętność konfiguracji sieci bezprzewodowych;
• administracja serwerami Windows i Linux;
• znajomość zagadnień z zakresu współczesnych technologii urządzeń, systemów i aplikacji informatycznych;
• gotowość do samodzielnej i stałej nauki, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolności analityczne, dyspozycyjność.

Oferujemy

• stabilne miejsce zatrudnienia,
• ciekawą pracę,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
• zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.