Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Produktów w Salonie Firmowym Sony

Kraków

, Sony Centre KSK Dystrybucja

Specjalista ds. Sprzedaży Produktów w Salonie Firmowym Sony
Kraków

Opis stanowiska

Poszukujemy do firmowych salonów Sony Centre osób posiadających doświadczenie w sprzedaży,
które swoją osobowością potrafią budować doskonałe relacje z klientami salonu oraz współpracownikami,
tworząc w ten sposób najwyższy standard jakości obsługi.

Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Sony

Miejsce pracy: Kraków C.H. Bonarka Sony Centre
W tytule maila proszę wpisać: Praca Kraków

Wymagania

• doświadczenie w obsłudze klienta
• umiejętności handlowe i negocjacyjne
• łatwość przyswajania specjalistycznej wiedzy
• dobra prezencja i wysoka kultura osobista
• optymizm oraz skuteczność w działaniu
• prawo jazdy kat. B
• pełna dyspozycyjność (praca w systemie grafikowym)

Oferujemy

Kandydatom na w/w stanowisko oferujemy stabilne zatrudnienie, pracę w z prestiżową marką, dostęp do nowoczesnych technologii oraz wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników.
Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji CV w formie elektronicznej na adres