Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Olsztyn

, Security sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy
Olsztyn

Opis stanowiska

Przedstawiciel Handlowy (rynek usług ochrony mienia i utrzymania czystości)

Miejsce pracy: województwo warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

-realizację strategii firmy na powierzonym terenie,

-realizację planów sprzedażowych,

-pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

-prowadzenie negocjacji handlowych.

-monitorowanie rynku i analizę konkurencji

Wymagania

* doświadczenie na podobnym stanowisku,

* minimum średnie wykształcenie,

* umiejętność wykorzystywania technik sprzedaży,

* zdolności negocjacyjnych,

* kreatywności oraz umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,

* bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu Ms Office

* prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

* możliwość zdobywania doświadczeń w firmie będącej liderem w swojej branży,

* pracę samodzielną i pełną wyzwań,

* atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + systemy premiowe)

* środki i narzędzia wspierające realizację planów.