Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Kutno
    (99-300)

Praca na stanowisku Doradcy Klienta ds. Ubezpieczeń Dom Ubezpieczeniowy SPECTRUM

Kutno

, DOM UBEZPIECZENIOWY SPECTRUM

Doradcy Klienta ds. Ubezpieczeń Dom Ubezpieczeniowy SPECTRUM
Kutno

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy współpracownika na stanowisko:

Doradcy Klienta ds. Ubezpieczeń
Miejsce pracy - Kutno

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie
• prawo jazdy kat. B
• łatwość nawiązywania kontaktów
• operatywność, umiejętność argumentowania
• szybkie przyswajanie wiedzy
• znajomość obsługi komputerowych aplikacji biurowych

Mile widziane:
• doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
• wyższe wykształcenie
• znajomość branży ubezpieczeń
• znajomość technik sprzedaży

Oferujemy

• stabilną biurową pracę na etat
• możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia
• pracę w młodym, dynamicznym zespole