Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Specjalista ds. rekrutacji

Poznań

, Impuls Security

Specjalista ds. rekrutacji
Poznań

Opis stanowiska

Agencja ochrony Impuls Security Polska działa dynamicznie na wielkopolskim rynku wykonując szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm i przedsiębiorstw oraz dla Klientów prywatnych.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań Starołęka
(nr ref.: SR/IS)

• Rekrutacja i selekcja pracowników ochrony
• Pomoc w rekrutacjach na wyższe stanowiska
• Planowanie kampanii rekrutacyjnej zgodnie z zapotrzebowaniem
• Tworzenie i umieszczanie ogłoszeń o pracę
• Współpraca z instytucjami rynku pracy
• Prace administracyjne w dziale

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe kierunkowe(preferowane psychologia, ZZL, ekonomia, pedagogika, socjologia)
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Samodzielność w działaniu
• Wysokie umiejętności interpersonalne
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Mile widziane prawo jazdy kat. B
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności – mile widziane (nie jest wymagane)

Oferujemy

• pracę na samodzielnym stanowisku pracy
• stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
• możliwość rozwoju zawodowego