Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Referent ds. Technicznych

Łódź

, Balans Poland

Referent ds. Technicznych
Łódź

Opis stanowiska

Firma Balans Poland - Agencja Pracy Tymczasowej (nr certyfikatu 5177) dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź (Dąbrowa) lub Konstantynów Łódzki (na granicy z Łodzią)

Zakres obowiązków:

• dokonywanie zakupów niezbędnych materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych
• prowadzenie dokumentacji dotyczącej napraw i konserwacji maszyn i urządzeń dla Działu Utrzymania Ruchu
• współpraca z działem jakości w zakresie akcji korekcyjnych, wynikających zarówno z brakowości wewnętrznej jak i zewnętrznej
• wspomaganie działu zakupów w zamówieniach części zamiennych
• ścisła współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie utrzymania ruchu
• kontrola stanów części zamiennych i odpowiednio wczesne zgłaszanie zapotrzebowania,
• inicjowanie działań zmierzających do oszczędności energii, wzrostu wykorzystania zdolności produkcyjnych
• pomoc w wykonywaniu prób na nowo wdrażanych wyrobach oraz na wyrobach już produkowanych
• opracowywanie i dystrybucja statystyk dotyczących pracy działu utrzymania ruchu, zarówno poprzez tablice informacyjne jak również poprzez systematykę Biznesplanu

Wymagania

• wykształcenie techniczne min. średnie
• komunikatywność
• sumienność i zaangażowanie w pracę
• samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej
• minimum dobra umiejętność obsługi programami pakietu Office (Excel, Word, PowerPoint)
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej stanowi dodatkowy atut

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• pracę w godzinach 07:30-16:00 od poniedziałku do piątku
• możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji
• miłą atmosferę pracy w młodym zespole
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych