Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Toruń
    (22-171)

Praca na stanowisku kierownik/ Główny specjalista ds. programowania systemów ERP

Toruń

, Prosperus

kierownik/ Główny specjalista ds. programowania systemów ERP
Toruń

Opis stanowiska

Prosperus jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr11934 ) Od 2001 roku pomagamy naszym Partnerom biznesowym realizować projekty rekrutacyjne i rozwojowe, traktując ich potrzeby indywidualnie.
By dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz profil na Facebooku.
Dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Kierownik/ Główny specjalista ds. programowania systemów ERP

Zakres obowiązków:
-udział w projektach, w których uczestniczy spółka,
-Projektowanie, tworzenie i testowanie oprogramowania na potrzeby prowadzonych przez spółkę projektów, świadczonych usług eksploatacyjnych oraz usług na potrzeby wewnętrzne Spółki,
-Nadzór i organizacja pracy podległych projektów,
- dokonywanie oceny podległych pracowników,
- planowanie rozwoju działalności podległego zespołu,
- współpraca z obsługiwanymi przez Spółkę Klientami w zakresie prawidłowego funkcjonowania i rozwoju systemu,
Dokumentowanie tworzonego oprogramowania i zmian dokonywanych w programach. Przygotowanie i prowadzenie szkolenie wewnętrznych dla pracowników Spółki,
-Przygotowywanie i prowadzenie warsztatów szkoleniowych użytkowników systemu,
-Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji,
-Udział w przygotowaniu ofert handlowych Spółki;

Wymagania

- Umiejętność programowania w języku Java SE v.7 standard Edison
- Wykształcenie wyższe informatyczne,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym(dokumentacja techniczna, spotkania z klientami, udział w międzynarodowych projektach)
- Prawo jazdy kat. B
- Umiejętność kierowania zespołem,
- Odpowiedzialność,
- Komunikatywność,
- Rzetelność,
- Kreatywność;
Dodatkowe umiejętności: Znajomość rynku SMB

Oferujemy

- Umowa o pracę lub kontrakt,
- Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 ,
- Wysokie wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii,
- Pakiety socjalne/medyczne,
- telefon komórkowy, komputer osobisty, samochód służbowy