Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Łódź

, Luxury lingerie
zakończona
Opublikowane 2016-11-25 11:09:48

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Łódź

Opis stanowiska

Firma produkująca ekskluzywną bieliznę zatrudni osobę na stanowisko:
HANDLOWIEC

Miejsce pracy: Łódź i Polska

Wymagania

- doświadczenie w budowaniu relacji z Klientem
- prawo jazdy kat. B
- komunikatywność
- kreatywność, zaangażowanie i chęć do pracy
- znajomość branży bieliźnianej

Oferujemy

- ciekawą pracę w młodym zespole
- niezbędne narzędzia pracy
- zatrudnienie na pełny etat: podstawa + premia
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.