Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku staż w dziale grafiki

Kraków

, Staż w dziale grafiki

staż w dziale grafiki
Kraków

Opis stanowiska

Jeżeli jesteś aktywnym grafikiem i chciałbyś/ałabyś pracować dla dużych marek, rozwijając tym samym swoje umiejętności i portfolio - WEŹ UDZIAŁ w naszym programie stażowym.

Staż jest cyklem szkoleń w teorii i praktyce. Kontynuacją stażu jest etat w naszej firmie! Czas trwania stażu od 1 do 3 miesięcy w zależności od posiadanego doświadczenia.

Opis stanowiska:
- Praca indywidualna w ramach realizacji kampanii klientów z branży moda/lifestyle
- Praca zespołowa z członkami innych działów naszej firmy
- Rozwinięcie i poznanie programów pakietu ADOBE.
- Projektowanie grafik aplikacji dla platform społecznościowych, takich jak np.: Facebook czy Instagram

Wymagania

- Portfolio w załączniku do CV
- Podstawy wybranych programów pakietu Adobe - Illustrator, Photoshop, InDesign, Flash
- Braku lęku przed wyzwaniami
- Wrodzonego wyczucia smaku, estetyki – tego Cię nie nauczymy. Musisz to po prostu mieć

Oferujemy

- Indywidualną ścieżkę kariery po zakończonym stażu
- Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek oraz przy innowacyjnych start-upach*
- Stałą integrację wewnątrz zespołu
- Udział w spotkaniach branżowych
- Pracę w przyjaznym, dynamicznie się rozwijającym zespole specjalistów
- Własny system szkoleń z najnowszych trendów w designie
- Pracę w centrum Krakowa w nowoczesnym, w dobrze wyposażonym biurze