Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Asystent Projektanta - projektowanie konstrukcji budowlanych

Wrocław

, Pracownia Projektowa JAKON

Asystent Projektanta - projektowanie konstrukcji budowlanych
Wrocław

Opis stanowiska

Pracownia Projektowa JAKON

Pracownia Projektowa JAKON to firma specjalizująca się w projektowaniu konstrukcji budowlanych. Działamy na rynku usług budowlanych od 15 lat.

Obecnie do swojego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:
Asystent Projektanta

Miejsce pracy: Wrocław, ul. św. Antoniego 34

Opis stanowiska:

- projektowanie konstrukcji żelbetowych
- przygotowanie dokumentacji rysunkowej

Wymagania

- wykształcenie wyższe budowlane
- minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu

Oferujemy

- umowę o pracę lub na własną działalność (warunkach ustalonych indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej zależnych od kwalifikacji i doświadczenia)
- możliwość pracy w młodym i dynamicznym zespole
- udział w tworzeniu ciekawych projektów inżynierskich z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań w technologii budowlanej, w starym i nowym budownictwie budynków mieszkalnych i przemysłowych