Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Pracownik ogólnobudowlany

Gdańsk

, Serwis Personalny

Pracownik ogólnobudowlany
Gdańsk

Opis stanowiska

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 10045. Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży produkcji prefabrykatnów betonowych, poszukujemy pracownika na stanowisko produkcyjne.

Miejsce pracy: Gdańsk - Orunia

Zakres obowiązków:
• produkcja pokryw betonowych
• przewożenie wózkiem widłowym elementów produkcyjnych
• praca na hali produkcyjnej i placu załadunku

Wymagania

• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
• mile widziane uprawnienia na suwnice z poziomu roboczego
• dyspozycyjność
• chęć do pracy dwuzmianowej
• zdolności manualne
• sprawność fizyczna
• wykształcenie min. podstawowe

Oferujemy

• dla zdolnych i ambitnych pracowników oferujemy wyrobienie na koszt firmy uprawnień na wózki widłowe lub suwnice
• pracę dwuzmianową (6-14/14-22)
• odzież roboczą
• zatrudnienie poprzez Agencję Pracy na okres próbny (4 miesiące) po tym czasie możliwość przejścia na stałe zatrudnienie do klienta
• umowa zlecenie z pełnym ZUS
• stałą pracę blisko centrum Gdańska
• stawka wynagrodzenia 2600 brutto miesięcznie