Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku SEKRETARKA Szkoła Językowa

Katowice

, Lingua House Szkoła Języków Obcych KATOWICE

SEKRETARKA Szkoła Językowa
Katowice

Opis stanowiska

Szkoła JĘZYKOWA LINGUA HOUSE w Katowicach o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni SEKRETARKĘ od zaraz, do prowadzenia sekretariatu oraz do kontaktu z klientami szkoły.

Praca w godzinach popołudniowych od 12.30-20.30.

Osoba na tym stanowisku będzie:

- organizować zapisy na kursy językowe
- administrować przepływem informacji
- prowadzić rozmowy z klientami i firmami
- samodzielnie zarządzać swoim stanowiskiem
- organizować pracę biura

Wymagania

- wykształcenie wyższe, minimum LICENCJAT,
- doświadczenie w sekretariacie/administracji dokumentami mile widziane
- dyspozycyjność do pracy w godzinach popołudniowych od 13.00,
- miejsce zamieszkania w Katowicach,
- komunikatywna znajomość angielskiego
- bardzo dobra umiejętność komunikacji i nawiązywania trwałych kontaktów z klientami szkoły i lektorami,
- zorganizowanie i doskonała umiejętność planowania pracy własnej i współpracowników szkoły, doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
- znajomość nowych technologii, edycji strony www i CMSa, grafiki komputerowej i programów graficznych oraz trendów portali społecznościowych mile widziana.

Oferujemy

- pracę w młodym i zgranym zespole ludzi, również z Native Speakerami,
- wspierająca atmosferę pracy,
- możliwość rozwoju i szkolenia na stanowisku pracy,
- samodzielność podczas zarządzania sekretariatem i przy podejmowaniu decyzji,
- premie zależne od zaangażowania,
- praca na umowę zlecenie lub umowe o pracę.