Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Inowrocław
    (88-100)

Praca na stanowisku Inzynier ds rurociagow

Inowrocław

, Interselektie BV

Inzynier ds rurociagow
Inowrocław

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Holandia, Rotterdam

• Okreslenie wymiarow mierzonych objektow ,rurociagow, kotlow, wentylatorow, zbiornikow)
• Projektowanie i mierzenie nowych obiektow
• Praca na przyrzadach mierniczych i rysunkach szkieletowych, ktore sluza jako podstawa zautomatyzowanej produkcji w Centrali w miejscu pracy
• Samodzielny wybor materialow i specyfikacji pracy
• Sluzenie rada i planami dot.zamowienia montazu
• Dyspozycyjnosc i zachowywanie bezpieczenstwa na placu budowy

Wymagania

• Wyksztalcenie techniczne- o profilu przemyslowym lub akustycznym
• Min. 5 lat doswiadczenia
• Umiejetnosc dokonywania pomiaru i przygotowania izolacji
• Komunikatywnosc w mowie i pismie
• Krzepka osobowosc
• Certyfikat VCA oraz ksiazeczke Personal Safety Logbook
• Latwosc w integracji w nowym otoczeniu
• Prawo jazdy B,E

Oferujemy

• Umowe o prace na holenderskich warunkach wraz ze wszystkimi swiadczeniami socjalnymi
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Praca na dluzszy okres czasu
• Zakwaterowanie zorganizowane i oplacone przez pracodawce
• Srodki ochronne
• Mozliwosc podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
• Mila atmosfera, zgrany zespol zespol