Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Asystent Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego

Gdańsk

, Przedszkole Niepubliczne Żyrafa

Asystent Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego
Gdańsk

Opis stanowiska

Wymagania

- student studiów zaocznych (pedagogika)
- mile widziane doświadczenie w pracy z małymi dziećmi,
- twórcze podejście do pracy,
- kreatywność,
- dyspozycyjność,
- wysoki poziom energii,
- pasja i zaangażowanie,
- cierpliwość,

Oferujemy

- Możliwość zdobywania doświadczenia podczas studiów.
- Pracę w ciekawym inspirującym środowisku.

Skontaktujemy z wybranymi kandydatami.