Branża

  • BHP / Ochrona Środowiska

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku kierownik ds. BHP i ochrony środowiska

Zielona Góra

, Randstad Polska

kierownik ds. BHP i ochrony środowiska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy z branży drzewnej, zlokalizowanej w okolicach Zielonej Góry, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:
Zakres obowiązków:
• tworzenie i nadzorowanie realizacji polityki bezpieczeństwa i higieny pracy
• pełne prowadzenie i zarządzanie dokumentacją związaną z obszarem BHP
• przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
• nadzór nad prowadzeniem pomiarów środowiska pracy
• przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP i kontrola ich ważności
• weryfikowanie i uaktualnianie instrukcji stanowiskowych obowiązujących w firmie
• dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na wszystkich występujących stanowiskach
• udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy - tworzenie dokumentacji powypadkowej
• współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie bhp i p. poż.

Wymagania

• wykształcenie wyższe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub kierunkowe studia podyplomowe
• min. 3 letnie doświadczenie zawodowe z zakresu BHP w firmie produkcyjnej, mile widziane osoby z doświadczeniem w przemyśle drzewnym
• bardzo dobra znajomość aktualnych wymogów prawnych zakresie BHP, p. poż. i Ochrony Środowiska
• znajomość języków obcych- mile widziana
• znajomość pakietu MS Office
• wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
• odpowiedzialność
• dyspozycyjność między godziną 7 a 16

Oferujemy

• umowę o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego w firmie z zagranicznym kapitałem