Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta

Łódź

, Grafton Recruitment Polska Sp. z o. o.

Specjalista ds. obsługi klienta
Łódź

Opis stanowiska

Nasz Klient, międzynarodowa firma będąca liderem w branży rozwiązań IT m.in. dla biznesu, administracji, księgowości, tworzy nowy zespół, którego zadaniem będzie obsługa Klientów niemieckojęzycznych. W związku z tym poszukujemy Kandydatów, którzy chcą się rozwijać na stanowisku Customer IT Support Specialist.

Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należy:

- wsparcie Klientów w rozwiązywaniu problemów IT
- kontakt telefoniczny i mailowy z Klientem
- wyjaśnienie zasad działania nowego oprogramowania, zdalna pomoc w instalacjach
- raportowanie błędów pojawiających się w procesie zgłaszania problemów przez Klientów
- profesjonalna obsługa Klienta
- współpraca z innymi zespołami

Wymagania

- język niemiecki na poziomie bardzo dobrym (min. B2)
- język angielski na poziomie dobrym (min. B1)
- wysokie umiejętności interpersonalne
- pozytywne nastawienie do nowych rzeczy
- dynamiczność w działaniu
- mile widziane zainteresowanie zagadnieniami związanymi z IT
- możliwość pracy w systemie zmianowym (idealna propozycja dla studentów)

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
- możliwość rozwoju w strukturach firmy
- elastyczny czas pracy (w tym możliwość pracy na niepełny etat)
- pakiet szkoleń (w tym dopłata do kursów językowych)
- dofinansowanie do okularów korekcyjnych
- pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz na życie, karta Multisport)
- świeże owoce w biurze
- wyjścia i imprezy integracyjne