Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Gorzów Wielkopolski
    (66-400)

Praca na stanowisku Mechanik Automatyki Przemysłowej

Gorzów Wielkopolski

, Silcare

Mechanik Automatyki Przemysłowej

Opis stanowiska

Firma Silcare Sp. z o. o. Sp. K. poszukuje kandydata na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• prowadzenie dokumentacji serwisowej;
• wprowadzanie modyfikacji i ulepszeń w systemach produkcyjnych;
• opracowywanie nowych projektów i modernizacja gotowych systemów automatyki przemysłowej;
• rozwiązywanie bieżących problemów technicznych procesu produkcyjnego;
• montaż elementów systemu automatyki oraz ich uruchamianie;
• wykonywanie napraw bieżących, remontów, pomiarów i regulacji urządzeń;

Wymagania

• wykształcenia technicznego/specjalistyczne, kierunkowe, mile widziana automatyka lub mechatronika;
• umiejętności wykonywania prac precyzyjnych i posługiwania się elektronarzędziami;
• znajomości zagadnień związanych z elektromechaniką, automatyką i pneumatyką;
• doświadczenia w projektowaniu układów automatyki;
• umiejętności czytania schematów oraz dokumentacji technicznej;
• umiejętności uruchamiania, nadzoru, diagnozowania usterek i naprawy układów sterujących procesami technologicznymi;
• praktycznej znajomości elektroniki;
• samodzielności i sprawności działania oraz szybkiej adaptacji do zmian i nowych warunków

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych