Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. MARKETINGU INTERNETOWEGO

Łódź

, Salve Medica Sp. z o. o. Sp. k.

SPECJALISTA DS. MARKETINGU INTERNETOWEGO
Łódź

Opis stanowiska

Salve Medica Centrum Medyczne, przy ul. Szparagowej 10, to czołowa placówka służby zdrowia w regionie.
Powstała z myślą o pacjentach oczekujących realizacji świadczeń zdrowotnych na miarę XXI wieku.
Doświadczenie i pasja założycieli jednostki, dążenie do poprawy warunków leczenia
w każdym aspekcie, pozwoliło na realizację celów i dalszy rozwój kliniki.

Miejsce pracy: Łódź, ul. Szparagowa
Zakres obowiązków:
• wsparcie w działaniach promocyjnych i marketingowych w Internecie,
• znajomość SEM, SEO (w tym działania poza Google),
• opracowanie strategii działań,
• przygotowanie contentu do social mediów ,
• komunikacja z pacjentami w social mediach,
• opracowanie i wdrożenie viral marketingu,
• dobra znajomość narzędzi social media,
• przygotowywanie raportów z powierzonych zadań,
• przygotowywanie założeń do umów w zakresie emarketingu,
• poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań emarketingu,
• dobra znajomość zagadnień: Google Analytics, Google Adwords, pozycjonowania,
• zadbanie o skuteczność dotarcia maili firmowych.

Wymagania

• doświadczenie w pracy w zakresie marketingu internetowego,
• wykształcenie kierunkowe,
• nastawienie na realizację celów,
• znajomość narzędzi,
• duża skrupulatność i kultura osobista,
• kreatywność, samodzielność i inicjatywa w działaniu, dyspozycyjność,
• umiejętność współpracy z zespołem.

Oferujemy

• udział w ciekawych projektach marketingowych,
• możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów,
• zatrudnienie w dowolnej formie (np. umowy o pracę).