Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Specjalista ds. handlu z j. angielskim (branża energetyczna)

Kraków

, Grafton Recruitment Polska Sp. z o. o.

Specjalista ds. handlu z j. angielskim (branża energetyczna)
Kraków

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, miedzynarodowej firmy z branży energetycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. handlu z j. angielskim.

Nr ref.: 6-13-41806

Zakres obowiązków:

- rozwój sprzedaży węgla dla Klientów z sektora ciepłowniczego i energetyki przemysłowej
- opracowywanie ofert sprzedażowych na dostawy węgla oraz prowadzenie negocjacji handlowych
- opracowywanie materiałów przetargowych oraz reprezentowanie firmy podczas przetargów na dostawy węgla
- nadzorowanie realizacji zawartych umów sprzedażowych i utrzymywanie relacji z Klientami firmy
- wsparcie procesu optymalizacji zakupów, logistyki oraz sprzedaży węgla
- raportowanie działań związanych z procesem sprzedaży do klientów spoza spółki

Wymagania

- minimum rok doświadczenia w sprzedaży do Klientów z sektora B2B
- mile widziana znajomość branży górniczej oraz zasad handlu węglem
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego (minimum poziom B2)
- bardzo dobre umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
- umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
- nadzorowanie realizacji zawartych umów sprzedażowych i utrzymywanie relacji z Klientami
- otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, nastawienie na realizowanie celów sprzedażowych
- gotowość do podróży służbowych na terenie Polski

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- ciekawa i stabilna praca w prężnie rozwijającej się firmie