Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Referent ds. rekrutacji

Kielce

, P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o.

Referent ds. rekrutacji
Kielce

Opis stanowiska

P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest Firmą specjalizującą się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych.

W związku z intensywnym rozwojem Spółki poszukujemy osobę na stanowisko:

REFERENTA DS. REKRUTACJI

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska:

- prowadzenie projektów rekrutacyjnych dla Klientów Spółki (praca tymczasowa, outsourcing usług ochrony i sprzątania)
- redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń
- aktywne wyszukiwanie kandydatów na rynku pracy
- udział w spotkaniach z kandydatami
- kontakt telefoniczny i bezpośredni z kandydatami
- reprezentowanie Spółki na targach i giełdach pracy

Wymagania

- zainteresowanie obszarem rekrutacji
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dobra organizacja pracy własnej
- poprawna wymowa
- wielozadaniowość
- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności - wymóg konieczny

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Zakładzie Pracy Chronionej