Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Pruszcz Gdański
    (80-900)

Praca na stanowisku Monter podzespołów elektronicznych

Pruszcz Gdański

, Manpower Sp. z.o.o.

Monter podzespołów elektronicznych

Opis stanowiska

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 65-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski (agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 412) mamy 50 oddziałów. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Dla naszego Klienta, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr Ref.: MON/022/SVW

- lutowanie drobnych elementów po uzyskaniu certyfikatu
- montowanie podzespołów elektronicznych

Wymagania

- predyspozycje do pracy manualnej
- dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od 12 grudnia

Oferujemy

- praca jednozmianowa
- darmowe szkolenie z lutowania, zakończone certyfikatem
- umowa o pracę w pierwszych 3 miesiącach z perspektywą przedłużenia na dłuższy okres
- możliwości dalszego rozwoju