Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Bytom
    (41-900)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy z j. niemieckim

Bytom

, A&J Partners

Pracownik biurowy z j. niemieckim
Bytom

Opis stanowiska

Początki istnienia A&J Partners to 2005 r. Przez cały ten czas zajmujemy się rekrutacją opiekunek i opiekunów osób starszych. Nasz zespół tworzą ludzie posiadający pasję oraz doświadczenie w branży. Szeroki zakres świadczonych przez nas usług, głęboka troska o zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego Klienta, jak również zaangażowanie z jakim podchodzimy do powierzanych nam projektów przekładają się na sukcesy, które odnosimy od ponad 11 lat w każdym z obszarów naszej działalności. Specjalizujemy się w świadczeniu usługi opieki domowej dla osób dorosłych w Niemczech.

SUPERBOHATER\KA Z J. NIEMIECKIM
nr ref AJP/136/051216/B
Miejsce pracy: Bytom

Poszukujemy Superbohaterów, którzy myślą o pomaganiu innym w poszukiwaniu pracy lub zmienianiu ich życia na lepsze, a także chętnie dołączą do naszej brygady by ramię w ramię oczarowywać nasze Opiekunki i Klientów. Udostępniamy sprzęt magiczny – telefon, komputer, własne stanowisko pracy.

Wymagania

• współpraca z klientem polskim i zagranicznym z branży opiekuńczej
• monitorowanie i odpowiadanie na maile i telefony
• weryfikacja znajomości języka opiekunek i opiekunów
• pozyskiwanie kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem
• prace administracyjno-biurowe

• znają dobrze język niemiecki
• do pracy podchodzą zadaniowo
• ich mocne strony to komunikatywność i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
• nie obawiają się pracy z komputerem i pakietem Office
• doświadczonych w pracy z klientem (szczególnie z branży opiekuńczej)

Oferujemy

• zawsze wspieramy pracowników – otrzymasz od nas kompletne wdrożenie
• dzięki pracy z klientem niemieckim możesz rozwinąć swoje umiejętności językowe
• jesteśmy już 11 lat na rynku więc o pewność zatrudnienia nie musisz się martwić
• jeszcze nie zdarzyło się nam spóźnić z wypłatą! (wynagrodzenie – zwykle przed, nigdy po czasie)
• istnieją pogłoski, że nasi pracownicy są widywani „na mieście” razem po godzinach pracy
• … a kawa jest u nas gratis =))