Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Ibbenbüren
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Opiekunka do rodziny 1100 € –ok. Münster , Niemcy

Ibbenbüren

, Agencja Zatrudnienia EFEKT

Opiekunka do rodziny 1100 € –ok. Münster , Niemcy
Ibbenbüren

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia EFEKT poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku:

Opiekunka osób starszych

Termin wyjazdu: 22.05.2015
Wynagrodzenie: 1100 € netto
Opis:
Pan Erwin ma 86 lat. Ma problemy z poruszaniem się , może jednak chodzić przy użyciu rollatora lub wsparcia drugiej osoby. Podopieczny ma demencję a więc problemy z orientacją co do miejsca, osób i czasu. Ma także inkontynencję.
Mile widziane spędznie czasu z podopiecznym na grach, organizacja czasu wolnego, spacery.
Pan Erwin ma czasami zaburzenia snu, nie dzieje się to jednak często.
Pacjent wymaga pomocy przy utrzymaniu higieny , ubieraniu się i rozbieraniu.
Prowadzeniem gospodarstwa domowego zajmuje się głównie żona podopiecznego, opiekunka ma jej jedynie pomagać, wyręczać w trudniejszych czynnościach.
Miejsce pracy to dom wielorodzinny o pow. ok. 120 m2 z dużym ogrodem ( 500 m2) w mniejszej miejscowości Ibbenbüren .
Podopieczni mają małego pieska.
Opiekunka ma do swojej dyspozycji umeblowany w pełni pokój z dostępem do Internetu.

Wymagania

- Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym
porozumiewanie się z podopiecznym, mile widziana znajomość języka
rosyjskiego
- Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
- Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

- Legalną pracę, poświadczoną zaświadczeniem A1,
- Opieka Koordynatora na miejscu
- Stały kontakt z pracownikami naszej Agencji
- Składki odprowadzane od rzeczywistej kwoty, którą zarabiasz
- Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie
transportowej! Przejazd w obie strony jest opłacany przez naszą firmę! Nie
ponosisz żadnych kosztów!
- Każdy pracownik otrzyma koszulkę z logo naszej firmy,

W tytule maila proszę wpisać – Opiekunka do Pana Erwina
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez portal.