Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Opole

, Projektanci Kariery

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
Opole

Opis stanowiska

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, woj. małopolskie/Opole, woj. Opolskie

Poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w kierunku sprzedaży nieruchomości.

OBOWIĄZKI
• Pozyskiwanie ofert sprzedaży lub najmu
• Budowanie długotrwałych relacji z klientami
• Prezentowanie nieruchomości
• Negocjacje z klientami
• Obsługa transakcji i kontakt z podwykonawcami
• Monitoring rynku nieruchomości

Wymagania

• Umiejętność sprzedaży i negocjacji z klientem
• Perswazja to Twoje drugie imię
• Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy
• Upór w dążeniu do celu
• Łatwość nawiązywania kontaktów i upodobanie do pracy z ludźmi
• Prawo jazdy kat. B, własny samochód – nie straszne Ci częste podróże na krótkie dystanse
• Spełnianie wymagań regulaminu projektu pt. „Reintegracja społeczno– zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w gminach Piwniczna – Zdrój, Krynica – Zdrój i Muszyna” dostępnego na stronie internetowej http://f-rr.org/projekt-w-ramach-dzialania-9-1-2-rpo-wm-2014-2020/ - warunek konieczny
• Lub spełnianie wymagań regulaminu projektu pt. „Reintegracja/Aktywizacja – wsparcie dla osób bezrobotnych i biernych zawodowo z Małopolski” dostępnego na stronie internetowej http://f-rr.org/projekt82/ - warunek konieczny

Oferujemy

• Pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju
• Przyjazną atmosferę w pracy
• Komfortowe warunki zatrudnienia