Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Sandomierz
    (27-600)

Praca na stanowisku Konstruktor maszyn i urządzeń

Sandomierz

, Actio HR

Konstruktor maszyn i urządzeń
Sandomierz

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla jednego z naszych Klientów – firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konstruktor maszyn i urządzeń (Solid Works)
Miejsce Pracy: Olsztyn

• Projektowanie urządzeń i systemów transportu (maszyn) stosowanych w przemyśle rolniczym,
• Ulepszanie istniejących rozwiązań technicznych,
• Wprowadzanie nowych technologii, innowacji, usprawnień,
• Nadzorowanie procesu prototypowania i wdrażania do produkcji nowych wyrobów,
• Odpowiedzialność za terminowe wykonywanie powierzonych obowiązków i projektów.

Wymagania

• Wykształcenie techniczne (mechanika, budowa maszyn),
• Doświadczenie na stanowisku projektanta/konstruktora maszyn i/lub urządzeń,
• Bardzo dobra znajomość programu Solid Works (warunek konieczny) i Auto CAD,
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
• Wiedza zawodowa i techniczna,
• Umiejętność pracy w zespole, kreatywność.

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Pracę pełną wyzwań,
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.