Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Kierownik działu kostrukcji stalowych / instalacji

Opole

, IDEA HR Doradztwo Personalne

Kierownik działu kostrukcji stalowych / instalacji
Opole

Opis stanowiska

IDEA HR (nr w rejestrze 10618) jest agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK OPERACYJNY DS. INSTALACJI I KONSTRUKCJI STALOWYCH

Miejsce pracy: Cała Polska

Opis stanowiska:

- Zarządzanie działalnością operacyjną spółki w zakresie wykonawstwa instalacji i konstrukcji ze stali czarnej i nierdzewnej
- Aktywna sprzedaż usług
- Nawiązywanie relacji biznesowych
- Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji kontrahentami
- Współpraca z biurem projektowym
- Zarządzanie podległym zespołem
- Zarządzanie budżetem

Wymagania

- Wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa (konstrukcje budowlane, budowa maszyn)
- Uprawnienia konstrukcyjno-budowlane
- Doświadczenie w obszarze konstrukcji budowlanych
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- Umiejętności menedżerskie
- Dobra organizacja pracy
- Kreatywność
- Gotowość do częstych wyjazdów słuzbowych

Oferujemy

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr. 133, poz 883)."

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez portal.