Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Projektant-Konstruktor urządzeń i linii technologicznych

Olsztyn

, ACTIO HR

Projektant-Konstruktor urządzeń i linii technologicznych
Olsztyn

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. Dla naszego Klienta- firmy produkcyjnej działającej w obszarze produkcji nowych urządzeń i linii technologicznych oraz ich modernizacji poszukuje kandydatów na stanowisko :

Miejsce Pracy: Olsztyn

Opis stanowiska:

Projektowanie linii technologicznych oraz urządzeń dla przemysłu w środowisku komputerowym (Solid Works, AutoCAD),
Techniczny kontakt z klientem,
Zmiany w dokumentacji technicznej i projektowej,
Nadzór nad właściwym przebiegiem procesu projektowego,
Rozwój istniejących rozwiązań technicznych oraz wprowadzanie nowych technologii,
Odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań.

Wymagania

Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (wydział mechaniczny lub pokrewne),
Znajomość zagadnień z zakresu projektowania urządzeń dedykowanych do przemysłu rolnego, metalowego, stalowego, offshore,
1- rok doświadczenia na stanowisku projektanta lub konstruktora urządzeń z branży rolnej, metalowej, stalowej, offshore lub pokrewnych,
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne poruszanie się w dokumentacji technicznej,
Bardzo dobra znajomość projektowania w programie Solid Works (warunek konieczny), oraz AutoCAD (lub pokrewnych),
Umiejętność prowadzenia uzgodnień technicznych z klientami.

Oferujemy

Pracę w firmie o pewnej pozycji na rynku,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Umowę o pracę,
Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji.