Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gorzów Wielkopolski
    (66-400)

Praca na stanowisku specjalista ds. sprzedaży

Gorzów Wielkopolski

, Randstad Polska

specjalista ds. sprzedaży

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy usługowej zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:
specjalista ds. sprzedaży - j. niemiecki
Zakres obowiązków:
• opieka nad istniejącymi klientami oraz rozwój obecnych klientów
• pozyskiwanie nowych Klientów
• negocjowanie warunków współpracy
• poszukiwanie odpowiednich rozwiązań dla klientów
• opracowywanie ofert handlowych
• rozwój strategii sprzedaży oraz tworzenie planów rozwoju klientów we współpracy z kadrą kierowniczą
• monitorowanie konkurencji i rynku
• kontakt z klientami z sektora prywatnego i publicznego

Wymagania

• wykształcenie min. średnie
• min. roczne doświadczenie w sprzedaży
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
• umiejętność autoprezentacji
• prawo jazdy kat. B
• znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
• techniczne rozumienie kompleksowych rozwiązań IT
• gotowość do odbycia szkolenia na terenie Niemiec

Oferujemy

• umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju