Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Darłowo
    (76-150)

Praca na stanowisku Pracownik działu handlowego z językiem hiszpańskim

Darłowo

, Lark Leisure Homes Sp. z o.o.

Pracownik działu handlowego z językiem hiszpańskim
Darłowo

Opis stanowiska

LARK LEISURE HOMES Sp. z o.o.- największa fabryka domów mobilnych o konstrukcji szkieletowej w Europie Środkowowschodniej poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów firmy na rynku hiszpańskim.

Wymagania

- biegła znajomość języka hiszpańskiego,
- rzetelność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- umiejętność organizacji zadań w czasie,
- łatwość w budowaniu relacji B2B,

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie - minimum 2 800 zł brutto!
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie