Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gorzów Wielkopolski
    (66-400)

Praca na stanowisku Pracownik Działu Pakowania / Wysyłki

Gorzów Wielkopolski

, Silcare

Pracownik Działu Pakowania / Wysyłki

Opis stanowiska

Silcare Sp. Z O. O. Sp. K. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• kompletację i pakowanie wysyłek;
• współpracę z innymi działami;
• zapewnianie ciągłości i efektywności transportów wychodzących;
• współpracę z działem magazynu i dyspozycji mające na celu terminowe wysyłanie zamówionego towaru.

Wymagania

• gotowości do pracy w systemie II zmianowym;
• gotowości do podjęcia pracy od zaraz;
• sumienności, terminowości;
• umiejętności pracy w zespole;
• zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
• motywacji i chęci do pracy;
• umiejętności przyjmowania odpowiedzialności i podejmowania decyzji;
• umiejętności efektywnego rozwiązywania problemów;
• bardzo dobrej organizacji pracy własnej;
• komunikatywności.

Oferujemy

• prace w prężnie rozwijającej się firmie;
• możliwość rozwoju zawodowego;
• gwarantowaną wypłatę wynagrodzenia.