Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Żory
    (44-240)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Żory

, Pronobel

Pracownik biurowy z językiem niemieckim
Żory

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Obowiązki:

- prace administracyjno - biurowe,
- załatwianie bieżących spraw,
- koordynacja pracowników oraz zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów.

Wymagania

- wykształcenie min średnie,
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- dynamika pracy,
- znajomość pakietu office,
- umiejętności negocjacyjne i interpersonalne.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy,
- świetną atmosferę w pracy,
- pracę w dynamicznym i zgranym zespole,
- stacjonarną pracę biurową w centrum Żor,
- rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe,
- profesjonalne narzędzia pracy,
- stabilność zatrudnienia,
- dużą samodzielność.