Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Oława
    (55-200)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Firmy i Doradca Klienta Biznesowego

Oława

, MSBiznes

Przedstawiciel Firmy i Doradca Klienta Biznesowego
Oława

Opis stanowiska

Firma M$Biznes Sp. z o.o z siedzibą w Oławie, zajmująca się doradztwem w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i usług finansowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowiska :Przedstawiciel Firmy i Doradca Klienta Biznesowego

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało :

-obsługa osób prowadzących działalność gospodarczą w zakresie oferowanych przez firmę usług
-pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

Oczekujemy :

-Kandydatów z wykształceniem minimum średnim
-Asertywności
-Komunikatywności
-Kultury osobistej
-Schludnego i zadbanego wyglądu
-Chęci podnoszenia kwalifikacji i umiejętności zawodowych

Wykształcenie wyższe ( również studenci ), prawo jazdy, doświadczenie w finansach będą dodatkowym atutem .

Oferujemy

-Profesjonalne Szkolenia w wybranych dziedzinach
-Stabilne zatrudnienie
-Wysokie Wynagrodzenie prowizyjne - stałe i jednorazowe premie
-Duże możliwości awansu
-Możliwość prowadzenia oddziału spółki na zasadach przedstawicielstwa
-Elastyczny czas pracy