Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Skarżysko-Kamienna
    (26-110)

Praca na stanowisku Doradca Fines oddział Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna

, EUROMAX CENTER GROUP

Doradca Fines oddział Skarżysko-Kamienna

Opis stanowiska

DORADCA Bankowy w placówce Franczyzowej
Miejsce: Skarżysko-Kamienna , ul. Sokoloa 10/5

Opis:
• Sprzedaż produktów finansowych oferowanych przez banki – kredyty dla klientów indywidualnych i biznesowych ,sprzedaż ubezpieczeń, leasingu .
• Prezentowanie ofert
• Podpisywanie wniosków i umów z klientami
• Obsługa posprzedażowa i kasowa
• Pozyskiwanie klientów oraz dbałość o wlasny portfel klienta

Wymagania

• Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z ludźmi
• Umiejętność wyznaczania sobie celów i dążenia do nich
• Rzetelność, entuzjazm
• Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.

Oferujemy

• Szkolenia wstępne – nie wymagamy doświadczenia w branży finansowej – wszystkiego Cię nauczymy!
• Biuro i niezbędne do wykonywania obowiązków narzędzia biurowe
• praca od 8:30 do 17 pełny etat
• Atrakcyjny system zapłaty (prowizja po okresie próbnym zależna od zaangażowania i realizacji celów)