Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Telefonistka/ Telefonista

Wrocław

, Towarszystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUZ

Telefonistka/ Telefonista
Wrocław

Opis stanowiska

W zakres obowiązków wchodzi:

– telefoniczny kontakt z klientami;
– efektywne umawianie spotkań;
– prezentowanie oferty firmy;
– budowanie pozytywnego wizerunku firmy i trwałych relacji z klientami.

Wymagania

Idealny kandydat powinien:

– wykazywać się komunikatywnością i łatwością nawiązywania kontaktów;
– posługiwać się poprawną polszczyzną i mieć dobrą dykcję;
– doświadczenie w pracy konsultanta/ telefonisty będzie dodatkowym atutem;
– mile widziane zgłoszenia od osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności!

Oferujemy

– atrakcyjną podstawę oraz dodatkowy system premiowy;
– własne stanowisko pracy;
– ciekawy zespół, przyjazną atmosferę;
– dogodny czas pracy (od poniedziałku do piątku);
- pracę biurową, samodzielną, zupełnie różną od pracy w typowym call center!

W przypadku zainteresowania powyższą ofertą pracy należy wysłać swoje aktualne cv przez formularz zgłoszeniowy z nazwą stanowiska w tytule, oraz dołączając klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)”.
Będziemy kontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami.