Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Telefoniczny doradca klienta

Poznań

, ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Telefoniczny doradca klienta
Poznań

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, producenta nawozów z siedzibą z Poznaniu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: praca zdalna (home office)
Nr ref.: ank/poz/2017

Zadania:
- telefoniczna obsługa Klientów wykonywana przez wirtualne call center w technologii VoIP,
- wsparcie telefoniczne przedstawicieli handlowych,
- identyfikowanie potrzeb Klientów oraz budowanie i utrzymywanie z nimi relacji,
- kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

Wymagania

- biegłość w obsłudze komputera oraz Internetu,
- komunikatywność,
- zaangażowanie oraz motywacja do pracy,
- wysoka kultura osobista,
- mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,
- dodatkowym atutem będzie posiadanie wykształcenia rolniczego lub znajomość branży agro.

Ze względu na charakter pracy (home office) konieczne jest, aby Kandydat zapewnił sobie odpowiednie warunki pracy: komputer z połączeniem internetowym.

Oferujemy

- elastyczny czas pracy,
- pracę w oparciu o umowę zlecenie,
- szkolenie sprzedażowo-produktowe,
- niezbędne narzędzia pracy (słuchawki z mikrofonem),
- pełne wsparcie informatyczne.