Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Asystent/ka ds. Rekrutacji

Lublin

, AB Job Service Polska Sp. z o.o.

Asystent/ka ds. Rekrutacji
Lublin

Opis stanowiska

Jesteśmy polską agencją zatrudnienia pracy. Oferujemy pracę osobom zainteresowanym krótko- lub długoterminowym zatrudnieniem w Holandii, Niemczech, Szwecji i Polsce.

Do naszego zespołu w Lublinie poszukujemy ambitnych kandydatów do działu rekrutacji zagranicznych.

ASYSTENT/KA DS. REKRUTACJI
Miejsce pracy: Lublin

Osoba która dołączy do naszego zespołu będzie odpowiedzialna za:
-przygotowywanie i publikację ofert pracy
-selekcję aplikacji oraz udział w rozmowach rekrutacyjnych
-administrację bazy danych Kandydatów
-aktywne poszukiwanie i analizowanie nowych źródeł pozyskiwania pracowników
-przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych

Wymagania

-posługujesz się j. angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym - warunek konieczny
-posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem ostatniego roku
-interesujesz się tematyką z zakresu rekrutacji
-posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowania relacji
-potrafisz organizować swój czas i dobrze czujesz się w dynamicznym środowisku pracy
-sprawia Ci przyjemność poszukiwanie optymalnych rozwiązań i bieżące reagowanie na pojawiające się wyzwania

Oferujemy

-pracę w międzynarodowym środowisku
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
-możliwość zdobycia praktycznych umiejętności z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników