Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. przetargów z grupą

Łódź

, Ola

Specjalista ds. przetargów z grupą
Łódź

Opis stanowiska

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku w związku z ciągłym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko specjalisty ds. przetargów.

Zakres obowiązków:
- analiza rynku przetargów, wyszukiwanie ogłoszeń.
- analiza SIWZ,
- ścisła współpraca z działem handlowym,
- nadzorowanie od strony organizacyjnej wdrażania umów zawartych w wyniku wygrania przetargu,
- przygotowanie ofert przetargowych,
- kompleksową obsługę postępowania przetargowego,
- kompletowanie dokumentacji dotyczącej przetargów,
- uzyskiwanie akceptacji i dostarczanie dokumentów podmiotom ogłaszającym przetarg,
- archiwizacja dokumentacji przetargowej,
- monitoring postępowań przetargowych,
- przygotowywanie dokumentacji odwoławczej,
- uzyskiwanie akceptacji oraz przekazywanie dokumentów odpowiednim organom,
- zbieranie informacji o przetargach i wyszukiwanie nowych możliwości biznesowych.

Wymagania

- doświadczenie w przygotowywaniu ofert przetargowych,
- znajomość ustawy o zamówieniach publicznych oraz procedur przetargowych,
- łatwość przyswajania informacji technicznych,
- samodzielność i dobra organizacja pracy,
- kreatywność, determinacja w działaniu,
- zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów,
- umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,
- zaangażowanie, wewnętrzna motywacja,
- uczciwość, odpowiedzialność i etyczna postawa.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- ubezpieczenie grupowe,
- niezbędne narzędzia do pracy,
- pracę w stabilnej firmie w miłej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji,
- możliwość udziału w szkoleniach oferowanych przez firmę,
- możliwość budowania i zarządzania zespołem.