Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Częstochowa
    (42-200)

Praca na stanowisku Pracownik salonu motocyklowego

Częstochowa

, Bielbike S.C.

Pracownik salonu motocyklowego
Częstochowa

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy, salon motocyklowy Bielbike w Częstochowie poszukuje pracownika na stanowisku:

Sprzedawca odzieży, części i akcesoriów motocyklowych.

Poszukujemy mężczyzny z doświadczeniem w obsłudze klienta, najlepiej w sklepie outdoorowym,turystycznym, sportowym itp.

Zapraszamy Kandydatów ambitnych, komunikatywnych, o wysokiej kulturze osobistej, którzy potrafią zaangażować się w pracę.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- sprzedaż i promowanie artykułów firmy,
- profesjonalną obsługę klienta zgodną ze standardami firmy,
- dbanie o ekspozycję produktów
- dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
- umiejętności komunikacyjne
- umiejętność pracy indywidualnej i w zespole
- dobra organizacja pracy własnej i otwartość na współpracę
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- podstawowa znajomość techniki motoryzacyjnej

Oferujemy

- stabilną pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- bardzo dobre warunki zatrudnienia
- zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze
- szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego
- partnerską atmosferę

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy wyłącznie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883)"