Branża

  • Kasjerzy / Ekspedienci

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku KONSULTANT SPRZEDAWCA DORADCA KLIENTA CH SFERA BIELSKO BIAŁA ŚLĄSK

KONSULTANT SPRZEDAWCA DORADCA KLIENTA CH SFERA BIELSKO BIAŁA ŚLĄSK
Bielsko-Biała

Opis stanowiska

SPRZEDAWCA KONSULTANT W GALERII SFERA BIELSKO - BIAŁA

Ogólnopolska sieć salonów Twoje Soczewki,
w związku z dynamicznym rozwojem,
poszukuje Kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA - KONSULTANT
do CH Sfera Bielsko Biała ( woj. śląskie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- aktywne nawiązywanie kontaktów z Klientem;
- bezpośrednia, obsługa Klienta i profesjonalne doradztwo produktowe;
- fiskalizacja, raportowanie, wystawianie dowodów sprzedaży);
- dbałość o ekspozycję i nienaganny aspekt wizualny salonu;

* Kandydatom wyłonionym z procesu rekrutacji zapewniamy przeszkolenie, którego koszty w całości pokrywa Pracodawca.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych , zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926).

Wymagania

OCZEKUJEMY:

- łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu długofalowych relacji z Klientem;
- pełnej dyspozycyjności;
- zaangażowania w wykonywane czynności;
- wysokiej kultury osobistej i nienagannej prezencji;
- umiejętności współpracy w zespole;
- sprawnego poruszania się w środowisku internetowym
i pakiecie MS Office;

Oferujemy

OFERUJEMY:

- przyjazną atmosferę i środowisko pracy;
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
- atrakcyjny system wynagrodzeń
( stała podstawa + system premiowy);
- możliwość rozwoju w strukturze firmowej;
- wsparcie managera na każdym etapie zatrudnienia;
- rabaty pracownicze na asortyment sklepu;
- możliwość przystąpienia do programu
benefitów sportowo - rekreacyjnych oraz prywatnej,
bezpłatnej opieki medycznej;