Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gorzów Wielkopolski
    (66-400)

Praca na stanowisku Specjalista ds Rekrutacji - Dział Medyczny

Gorzów Wielkopolski

, EuroJob24 Sp. z o.o.

Specjalista ds Rekrutacji - Dział Medyczny

Opis stanowiska

Firma EuroJob24 sp. z o.o. , zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim poszukuje:
Specjalisty ds. rekrutacji – dział medyczny.
Zakres obowiązków:
- wsparcie w prowadzeniu procesu rekrutacji personelu medycznego;
- aktywne poszukiwanie i selekcja potencjalnych kandydatów;
- przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych;
- utrzymywanie stałej relacji z pracownikami naszej firmy, potencjalnymi kandydatami i kooperantami;
- prowadzenie dokumentacji oraz systematyczne raportowanie wyników.

Wymagania

- doświadczenie w prowadzeniu procesu rekrutacji – dział medyczny – warunek konieczny
- znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację;
- dużej samodzielności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań;
- bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych,
- dobrej organizacji pracy własnej;
- znajomości pakietu MS Office.

Oferujemy

- zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- umowę o pracę,
- uczestniczenie w ciekawych projektach,
-możliwość rozwoju zawodowego.