Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku DYREKTOR HANDLOWY – FARBY I EMALIE DLA BUDOWNICTWA

Katowice

, Modulo Polska

DYREKTOR HANDLOWY – FARBY I EMALIE DLA BUDOWNICTWA
Katowice

Opis stanowiska

Modulo Group jest międzynarodową firmą konsultingową, o szerokim spektrum specjalizacji, koncentrującą się m. in. na szkoleniach dla kadry menedżerskiej, projektach z zakresu executive search i zarządzania przedsiębiorstwami. W Polsce jesteśmy obecni poprzez oddział w Krakowie. Projekty rekrutacji realizujemy na terenie całej Polski. Osoby zainteresowane nowymi możliwościami rozwoju zawodowego zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Modulo Polska i zakładki Rekrutacje w realizacji. Zapraszamy do udziału w projekcie.

Dla międzynarodowego lidera w sektorze farb i emalii dla budownictwa, w celu rozwoju polskiej siedziby poszukujemy:

Figura ta będzie miała za zadanie rozwijanie sprzedaży na terenie Polski w poszczególnych kanałach sprzedaży, skupiając się na penetracji kanału dystrybucji materiałów budowlanych. Osoba będzie odbywała okresowe wizyty u potencjalnych klientów: dystrybutorzy materiałów budowalnych, sieci hurtowni materiałów budowlanych, DIY. Kandydat będzie odpowiadał za rozwój sprzedaży i osiąganie założonych celów sprzedaży w odniesieniu do obrotów oraz marży w powyższych kanałach sprzedaży. Poszukujemy profesjonalisty, który posiada mocne cechy przywódcze. Kandydat będzie również odpowiedzialny za zarządzanie wewnętrzną grupą handlową, zapewniając jej stałe wsparcie w procesie sprzedaży: back office handlowy, kosztorysy, cenniki, katalogi, zarządzanie zamówieniami.

Wymagania

• Doświadczenie w następujących sektorach: farby i emalie
• Znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego
• Doświadczenie na stanowisku handlowym
• Doświadczenie w zarządzaniu siecią sprzedaży
• Dyspozycyjność do częstych wyjazdów na terenie całej Polski

Oferujemy

Oferujemy: pracę w międzynarodowym środowisku w prężnie rozwijającej się firmie oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji.