Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Nowe
    (27-530)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Nowe

, PHU Geckonet

Przedstawiciel handlowy
Nowe

Opis stanowiska

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• raportowanie bieżących wyników pracy
• budowanie i umacnianie relacji z klientami
• opieka nad stałymi klientami

Wymagania

• umiejętności handlowe i komunikacyjne
• doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
• dobra znajomość rynku telekomunikacyjnego
• dobra organizacja czasu pracy oraz wysoka kultura osobista
• dobra znajomość pakietu MS Office
• prawo jazdy kat. B
• silna motywacja do osiągnięcia sukcesu
• wykształcenie średnie

Oferujemy

• umowę o pracę na pełny etat
• atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, dodatkowo system premiowy uzależniony od indywidualnych wyników pracy
• elastyczne godziny pracy
• wszystkie niezbędne narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon komórkowy
• pracę na terenie woj. kujawsko-pomorskiego oraz woj. pomorskiego
• możliwość realizacji własnych pomysłów