Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Niemcy
    (Niemcy)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Opiekunka osoby starszej (Niemcy)

Niemcy

, Prospect

Opiekunka osoby starszej (Niemcy)
Niemcy

Opis stanowiska

Biuro pośrednictwa pracy poszukuje osoby chętne do pracy w charakterze" Opiekunki/opiekuna osoby starszej"

Gwarantujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą.

Wymagania

- Komunikatywna bądź dobra znajomość języka niemieckiego
- Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
- Cierpliwość i empatia
- Pogodnie usposobienie, chęć niesienia pomocy innym
- Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- legalną pracę,
- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia społeczne
- wynagrodzenie od 1100-1500 euro netto
- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu
- pomoc w przygotowaniu wyjazdu
- indywidualny dobór ofert
- wyjazdy 2-3 miesięczne, istnieje możliwość również krótszych bądź dłuższych wyjazdów
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- bezpłatny transport do i od Klienta
- prywatne niemieckie ubezpieczenie
- nie pobieramy żadnych prowizji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal.