Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Holandia
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Pakowacz/ka praca zmianowa Holandia

Holandia

, Agencja Pracy Pollux

Pakowacz/ka praca zmianowa Holandia
Holandia

Opis stanowiska

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Szukasz pracy - ta oferta jest dla Ciebie od zaraz

Praca na linii produkcyjnej - pakowanie żywności

-przegotowywanie wysyłki żywności do supermarke

-praca w przyjaznej atmosferze

Wymagania

Zatrudnimy tez pary oraz osoby przebywające na terenie Holandii oraz osoby podejmujace swoja pierwsza prace

Oferujemy

Zapewniamy: zakwaterowanie, ubezpiecznie, opieke polskich koordynatorow , pomagamy w zorganizowaniu transportu do Holandii.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem produkcja poprzez portal.