Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Okolice Zulten
    (Belgia)

Praca na stanowisku Od 20.05. - Spawacz TIG 141 stal nierdzewna - Belgia

Okolice Zulten

, Axell Employment

Od 20.05. - Spawacz TIG 141 stal nierdzewna - Belgia

Opis stanowiska

AXELL EMPLOYMENT

Poszukujemy dla swojego klienta w Belgii spawaczy TIG 141 RVS do spawania tras pod kable, skrzynek rozdzielczych i obudów do rozdzielnie elektrycznych w zakładzie zajmującym się produkcją frytek i chipsów.

Samodzielna praca z rysunkiem technicznym

Cienkie blachy, rurki

Stawka: 14-15€brutto

DARMOWE MIESZKANIE

Start pracy 20.05.2017

Wymagania

Wymagania:

* min. 2-3 letnie doświadczenie na w.w stanowisku
* aktualne uprawnienia spawalnicze
* prawo jazdy kat. B
* znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnym-komunikatywnym

Oferujemy

Axell oferuje:

- Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
- Pracę w międzynarodowej firmie, wśród wielonarodowej załogi pracowników
- Możliwość długotrwałej współpracy
- Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
- Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
- Odpłatne ubezpieczenie (4€tyg.)
- Darmowy transport do pracy na terenie Holandii
- Opiekę polskich koordynatorów
- Tygodniowy system wynagrodzeń

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami technicznymi w Axell Employment - praca w Holandii

Przesyłając CV na pracatech.employment@axell.pl prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz ich przekazywanie za granicę przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, wyłącznie dla potrzeb procesu rekrutacji do pracy, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883). Jednocześnie oświadczam, że moje dane udostępniam dobrowolnie oraz zostałem/am poinformowany/a, że posiadam prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania zgodnie z w/w ustawą.Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji.

Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji.

Oferujemy pracę na terenie Polski oraz Holandii. Współpracujemy z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami z różnorodnych branż, dając zatrudnienie wielu pracownikom z Polski i Europy Wschodniej. Szukasz dobrze płatnej pracy w Polsce lub za granicą? Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych pracowników? Zapoznaj się z poniższą ofertą i podejmij współpracę z Axell.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, w przypadku pracy w Holandii pod nr 4106 i nazwą Axell Holandia Sp. z o.o. a w przypadku pracy w Polsce pod nr 954 i nazwą Axell Polska 2004 oraz pod nr 9021 i nazwą Axell Polska 2012 Sp. z o.o.

Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy OKAP.