Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Dyspozytor Międzynarodowy

Bydgoszcz

, Trust Consulting HR

Dyspozytor Międzynarodowy
Bydgoszcz

Opis stanowiska

Trust Consulting HR od wielu lat wspiera Pracodawców w zakresie rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie. Specjalizujemy się w rekrutacji bezpośredniej, znakomicie dobieramy zespoły handlowe, realizujemy z powodzeniem większe projekty rekrutacyjne.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata/-kę na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz/okolice, Polska
Zakres obowiązków
Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie: planowanie, nadzór, koordynowanie oraz rozliczanie przebiegu jazdy samochodów i pracy kierowców. Główne kierunki tras to: Anglia, Holandia, Francja, Belgia, Luxemburg, Niemcy, Hiszpania.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość j. angielskiego/niemieckiego
- doświadczenie w pracy dyspozytora (konieczne)
- doświadczenie w pracy z kierowcami, znajomość przepisów czasu pracy kierowców
- praktyczna wiedza z zakresu organizacji transportu międzynarodowego
- predyspozycje do pracy na stanowisku
- możliwość odbycia 1/2 miesięcznego szkolenia wdrażającego poza granicami kraju (na koszt pracodawcy)

Oferujemy

-atrakcyjne wynagrodzenie
-przyjazne środowisko pracy
-pracę w małym, dynamicznym zespole
-szkolenie wdrożeniowe w Holandii

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal.